Původ: USA

Cena:

0,02l
0,04l

90,-
170,-

Uncle Val’s Restorative Gin je ultraprémiový americký craftový gin s toskánskou duší – významně inspirován italskými kořeny rodiny stávajících producentů. Strýček Valerio (Uncle Val) byl velkorysým a veselým člověkem užívajícím si radosti života – uznávaný lékař, gurmán a především také nadšený zahradník. Jeho botanické znalosti se staly inspirací při výrobě stejnojmenných ginů, pojmenovaných na jeho počest.

Vznikla tak ucelená a přitom pestrá řada tří různorodých prémiových ginů, každý z nich se prezentuje naprosto jedinečným charakterem. Při výrobě použity pouze přírodní ingredience, neobsahuje lepek ani žádná umělá aromata či barvy.

RESTORATIVE se svou kombinací jasných a povzbuzujících chutí s květnatými tóny snaží přiblížit klasický charakter prémiových amerických ginů. Dominantními rostlinami a bylinami kromě jalovcových bobulí jsou koriandr, okurka a okvětní lístky růží.

Aroma: Jalovec a koriandr na vstupu připomenou klasiku a příjemně se rozplývají v tónech fialek a sušené mandarinkové kůry.

Chuť na patře: Fialkové tóny hrají hlavní roli v prvotním vjemu, elegantně obklopeny nádechem okurek a růží.

Ocenění: 4 Stars, Highly Recommended, Spirit Journal 94 Points, The Tasting Panel 93 Points, Top 100 Spirits of 2015, The Wine Enthusiast 10Best, Best Craft Gin Distillery, USA Today.

Cena: 

 

0,02l

90,-

 

 

0,04l

170,-